PODKARPACKI KURATOR OŚWIATY: Młodzież zwiedzona fałszywym przekazem niszczących ideologii [LIST]

  • 30.10.2020, 08:48 (aktualizacja 01.11.2020, 12:34)
  • PO

Podziel się:

Oceń:

PODKARPACKI KURATOR OŚWIATY: Młodzież zwiedzona fałszywym przekazem niszczących ideologii [LIST] fot. Patryk Oberc
Po fali protestów na Podkarpaciu, które odbyły się w większości miast, podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch wystosowała list adresowany do dyrektorów szkół, nauczycieli i rodziców. W czwartek (29 października) takie listy wpłynęły do każdej z podkarpackich szkół. Poniżej publikujemy list w oryginale.


Czytaj także: SANOCZANIE WYSZLI NA ULICĘ! MAJĄ DOŚĆ!

PO

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
filolog polski z Krakowa
filolog polski z Krakowa 01.11.2020, 10:22
Żal mi serdecznie Waszych nauczycieli, uczniów itp. Kurator, który robi błędy! To nie jest powód do chwały. Co do wulgarnych słów, które ten garkotłuk myli z przekleństwami, to są one wyrazem ekspresywnej funkcji języka i służą do wyładowania gniewu. Dzięki nim nie dochodzi do agresji fizycznej. Arystoteles przewraca się w grobie. Niech ta kobieta - nieuk pamięta, że najważniejszy aforyzm Arystotelesa brzmi; "Nikt nie może uczynić mnie szczęśliwym na swój własny sposób". Brawo kobiety i młodzi ludzie z Sanoka. Jestem z Was dumny, bo kocham Sanok.
Marco
Marco 31.10.2020, 03:28
Przykład idzie z góry. Wulgaryzm PiS i jego zwolenników jest wszechobecny jak również ogromną nienawiść. Jest to przykre ale prawdziwe.
Niki
Niki 30.10.2020, 17:32
Zamiast tych protestów idźcie do szpitali pomoc pracować przy tych których zaraziliscie
Ja
Ja 31.10.2020, 07:10
No tak, czyli rządzący mogą sobie teraz wprowadzać prawo jakie chcą, a ludzie nie mają prawa protestować, bo wirus?
Bogdan
Bogdan 30.10.2020, 16:48
#MyślęCzujęDecyduję
Wojtek
Wojtek 30.10.2020, 14:43
Ciekawe czy po marszach ONR kurator wspomni coś o groźnej faszystwskiej ideologii...
Kobieta
Kobieta 30.10.2020, 13:52
#MyśleCzujeDecyduje !!!
RSA
RSA 30.10.2020, 13:20
Myślenie poza pisowskimi schematami to też, a nawet tym bardziej myślenie. #MyślęCzujęDecyduję
To jest wojna
To jest wojna 30.10.2020, 13:15
#MysleCzujeDecyduje
ja
ja 30.10.2020, 12:34
Tyle się dzieje, a kurator oświaty (sic!) widzi przekleństwa. I to dopiero teraz, bo wcześniej wulgarnych graffiti nie było. To jest ciemnota, nie żadna oświata. Ja rozmawiałbym z młodzieżą o potrzebie krytycznego myślenia, o umiejętności weryfikowania faktów, o świadomym wyborze i jego konsekwencjach. Odradzałbym im uciekanie się do czarów i guseł.
Bóg jest kobietą
Bóg jest kobietą 30.10.2020, 12:16
#MysleCzujeDecyduje
Karolina B
Karolina B 30.10.2020, 12:15
#MyślęCzujęDecydujw
kjjh
kjjh 30.10.2020, 11:18
Ciebie już nie ma !!!!!! Wypad na Białoruś!!!!
Mieetek
Mieetek 30.10.2020, 11:10
Bla, bla, bla... bo jedyne słuszne myślenie to nasze czyli PZPRbis.
Żałosne.
podkarpacka młodzież
podkarpacka młodzież 30.10.2020, 11:04
nie jesteśmy bezmyślną młodzieżą #MysleCzujeDecyduje
ola
ola 30.10.2020, 10:54
#MysleCzujeDecyduje
Młoda kobieta
Młoda kobieta 30.10.2020, 10:41
#myślęczujedecyduje!
wkurzona
wkurzona 30.10.2020, 10:40
#MyśleCzujeDecyduje
SanMłodzież
SanMłodzież 30.10.2020, 10:18
#MyśleCzujeDecyduje !
fasola 51
fasola 51 30.10.2020, 10:17
Pani kurator stworzyła nową ideologię aborcyjną w apelu do nauczycieli i rodziców ,psychologia i jej niewiedza jest dla pani nieznana ,Wolność w/g pani wini pani nauczycieli i rodziców Wolność to prawo człowiek od kołyski do śmierci
Kobieta